top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Pilates Disco: Dzień Kobiet

8 marca wraz z adidas Warszawa zaprosiliśmy Was na wyjątkowe zajęcia pilatesu w duchu disco z lat 70. Było różowo, kobieco i doskonale! Dziękujemy 🎀Ten wspólny projekt adidas Warszawa i Warsaw Pilates zaczął się od... kuli disco! 🪩

Umówiliśmy się w przestrzeni treningowej adidas Runners, żeby porozmawiać o przyszłych pilatesowych eventach, a ich motyw przewodni znalazł się sam!Na środku sali treningowej w adidas Brand Center wisi dyskotekowa kula, która wcześniej nie była używana. Są też drabinki, skórzane materace i ławki przypominające te ze szkolnych lekcji WF-u. I tak wpadliśmy na pomysł zorganizowania treningów niczym szkolna dyskoteka – obowiązkowo w sali gimnastycznej. Odkurzyliśmy kulę disco, zrobiliśmy ściankę inspirowaną prom night z amerykańskich filmów, a za resztę magii odpowiedzialne są nasze najkochańsze uczestniczki zajęć.
Kolorowe stroje przypomniały nam, że wiosna już za rogiem!Były też skąpane w brokacie przekąski i zdrowe soki.Chwila rozciągania, oddechu i na koniec zdjęcie "klasowe" w naszej sali gimnastycznej. I o takie uśmiechnięte, zrelaksowane buzie po treningu walczymy!Dziękujemy za Waszą obecność, błyskawiczne zgarnięcie całej puli biletów i wzorową frekwencję. Pani od WF jest dumna i wzruszona!

Comments


bottom of page