top of page

Najczęściej zadawane pytania

pop-up pilates

Dopiero poznaję pilates. Czy pop-upy Warsaw Pilates są odpowiednie dla osób początkujących?

Tak, lekcje na naszych eventach zaczynają się od poziomu podstawowego, więc nie musisz znać ani jednego ćwiczenia, żeby zacząć się z nami ruszać. Zawsze pytamy na początku zajęć o poziom zaawansowania i dopasowujemy flow do poziomu grupy.

Jak zapisać się na zajęcia w ramach pop-upów Warsaw Pilates?

Szczegóły zapisów publikujemy zawsze na Instagramie @warsawpilates, a jeśli mamy harmonogram na cały miesiąc z góry, to wysyłamy go subskrybentom newslettera oraz publikujemy na blogu.

Gdzie znajdę grafik zajęć?

Nasze zajęcia nie mają stałego grafiku, działamy w formie pop-upu, czyli eventów specjalnych. Najświeższe informacje znajdziesz na Instagramie, blogu oraz w newsletterze.

Ile kosztuje pojedyncza lekcja?

Ceny różnią się w zależności od lokalizacji zajęć i tego, czy jest to edycja specjalna. Dla przykładu: pojedyncze zajęcia w Skyfall Warsaw kosztują 79 zł, a w Pałacu w Łazienkach z ELLE 100 zł.

Jak przygotować się do pierwszych zajęć?

Wystarczy wziąć wygodny strój i być na miejscu 5–10 min przed startem zajęć. Maty i dodatkowy sprzęt mamy dla Was na miejscu.

 

Gdzie prowadzone są zajęcia?

Nasze wydarzenia odbywają się w różnych lokalizacjach – szczegóły na najbliższe spotkania będziemy zawsze rozpisywać na blogu.

Czy honorujecie kartę Multisport?

Nie.

 

Czy można wykupić karnet na kilka zajęć?

Nie. Sprzedajemy bilety tylko na pojedyncze wydarzenia.

Czy Wasze lekcje są bezpieczne dla kobiet w ciąży i osób z poważnymi dolegliwościami układu ruchu?

Pilates to jedna z najbezpieczniejszych form ruchu, ale nie wszystkie ćwiczenia i lekcje są odpowiednie dla osób z poważnymi kontuzjami, po operacjach, w ciąży czy innymi przeciwwskazaniami od lekarza. Takie przypadki należy konsultować z lekarzami i fizjoterapeutami i lepiej nie porywać się na lekcje w formie jednorazowych eventów / pop-upów.

Co zrobić, jeśli chcę odsprzedać lub wymienić bilet?

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom, ale mamy sporo chętnych, którzy odkupią Twój bilet. Wymiana ma miejsce w tej Grupie na Facebooku.

 

Czy pop-up Warsaw Pilates jest tylko dla kobiet?

Jesteśmy otwarci na miłośników pilatesu niezależnie od płci, jednak 99% uczestniczek zajęć to kobiety. Serdecznie zapraszamy panów, ale lojalnie uprzedzamy, że będą stanowić mniejszość :)

 

Ile trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 50 minut.

Mam inne pytania dotyczące Warsaw Pilates. Gdzie je kierować?

Bezpośrednio do Igi Majewskiej, najlepiej pod adresem mailowym kontakt@warsawpilates.pl albo DM na Instagramie @warsawpilates.

Rozpocznij przygodę z pilatesem!

7 dni bezpłatnie i 59 zł za miesiąc

SYRENKA_new.png
  • Instagram
  • TikTok
  • Facebook
bottom of page