top of page

Najczęściej zadawane pytania

poznaj naszą platformę

Dopiero poznaję pilates. Czy Warsaw Pilates jest dla osób początkujących?

Tak, lekcje na platformie zaczynają się od poziomu podstawowego, więc nie musisz znać ani jednego ćwiczenia, żeby zacząć ćwiczyć pilates. W bibliotece treningów znajdziesz też kurs od podstaw z kolejnymi, coraz bardziej zaawansowanymi wersjami ćwiczeń.

Jak dołączyć do platformy Warsaw Pilates?

Na stronie sprzedażowej wybierz interesujący Cię pakiet: miesięczny (monthly) lub roczny (yearly), a następnie podaj w formularzu swoje dane oraz szczegóły karty płatniczej – i gotowe! Koszt subskrypcji to 59 zł za miesiąc i 569 zł za rok. UWAGA: Dla potwierdzenia autentyczności Twojej karty płatniczej, system pobiera z niej $1, a następnie po okresie próbnym natychmiast go zwraca.

Czy będą pojawiać się nowe treningi?

Tak! Platforma Warsaw Pilates dopiero się rozkręca i już nie możemy się doczekać, jak przedstawimy Wam kolejne instruktorki, master trenerki i kolejne ciekawe lekcje. Nowe treści pojawiają się u nas regularnie.

Czego potrzebuję, żeby zacząć ćwiczyć z Warsaw Pilates?

Dobrych chęci, ale też dostępu do Internetu, przeglądarki internetowej, karty płatniczej i maty. 90% naszych lekcji online wykorzystuje jedynie obciążenie własnego ciała, są też takie z drobnym sprzętem lub krzesłem czy ręcznikiem, które każdy ma w domu. Nie potrzebujesz też zbyt wiele czasu, bo nasze lekcje są ułożone tak, żeby już w 15–30 min rozruszać całe ciało.

 

Jak mogę zapłacić za subskrypcję?

Nasza platforma akceptuje wyłącznie płatność kartą, poprzez wpisanie jej danych do formularza. Dla sprawdzenia, czy jest ona aktywna, platforma pobiera $1, ale następnie zwraca go wprost na Twoje konto. Możesz wybrać miesięczną lub roczną subskrypcję (odpowiednio: 59 i 569 zł).

 

Czy Wasze lekcje online są bezpieczne dla kobiet w ciąży i pacjentów z poważnymi dolegliwościami?

Pilates to jedna z najbezpieczniejszych form ruchu, ale nie wszystkie ćwiczenia i lekcje są odpowiednie dla osób z poważnymi kontuzjami, po operacjach, w ciąży czy innymi przeciwwskazaniami od lekarza. Takie przypadki należy konsultować z lekarzami i fizjoterapeutami i lepiej nie porywać się na lekcje online. Natomiast jeśli jesteś zdrowa, to śmiało zaczynaj, tylko najlepiej od lekcji dopasowanych do Twojego poziomu.

 

Jak anulować subskrypcję?

Zaloguj się na swoje konto, a następnie w prawym górnym rogu wybierz "Manage subscription". Tam zobaczysz przycisk "Cancel subscription", który sprawi, że się pożegnamy. Ale mamy nadzieję, że nie bezpowrotnie!

 

Mam problemy z płatnością lub kontem na platformie. Z kim się należy kontaktować w sprawie reklamacji?

Za stronę techniczną, w tym płatności online, odpowiada Vimeo.com, Inc., z którymi można się skontaktować poprzez ten formularz. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia w kontakcie w jęz. angielskim, daj znać – włączymy się do dyskusji i pomożemy!

Mam inne pytania dotyczące Warsaw Pilates. Gdzie je kierować?

Bezpośrednio do Igi Majewskiej, najlepiej pod adresem mailowym kontakt@warsawpilates.pl albo DM na Instagramie @warsawpilates.

Rozpocznij przygodę z pilatesem!

SYRENKA_new.png
  • Instagram
  • TikTok
  • Facebook
bottom of page