top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Pilates x Animal Movement – poznaj nową formę treningu w ramach My Sundays

Updated: May 9

Najbliższą niedzielę 12 maja zaplanuj tylko dla siebie! Chcę Was zarażać miłością do pilatesu i pokazywać Wam różne formy ruchu low-impact, czyli treningu spokojnego, miłego i szalenie skutecznego. Dlatego ponownie łączę siły z wyjątkową trenerką, żeby wprowadzić Was w nową (drapieżną) dyscyplinę. O kim i o czym mowa? Dowiesz się z tego posta 🐅🐒


Bilety już są w sprzedaży – zapraszamy! Z kodem mysundays30 macie 30% zniżki!

👇👇👇

Tym razem w ramach My Sundays moją lekcję spokojnego pilatesu (chillates) połączymy z podstawami Animal Movement i Mobility. Razem raźniej, więc 45 min zajęć poprowadzę ja, a kolejne 45 minut ekspertka w swojej dziedzinie – Kasia Żbikowska. To będzie przyjemna, aktywna niedziela!


Cena biletu zawiera:

✅ lekcję pilatesu

✅ trening animal movement & mobility

✅ przerwa z zapewnioną przez nas herbatą, lemoniadą i przekąską

✅ prezenty od marek Pukka, Mudii i Best Pharm

✅ wypożyczenie maty do ćwiczeń od JOYINME


Zapraszamy na 2 godziny produktywnego czasu dla siebie – na macie, czyli tak jak lubimy najbardziej!


Bilety na zajęcia Chillates & Animal Movement w ramach wydarzenia My Sundays znajdziecie tutaj: https://app.evenea.pl/event/1205/ Użyj kodu mysundays30, aby uzyskać 30% zniżki!


Czym jest Animal Movement?

To ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała, które łączą elementy jogi, gimnastyki i capoeiry. Będziemy naśladować ruchy najzwinniejszych zwierząt, a wszystkie elementy treningu połączymy w płynne „flow”. To trening funkcjonalny, który daje ogromną frajdę i pokazuje, jak wiele potrafią nasze ciała!


Ćwiczymy już 12 maja od godz. 12:00 (Grupa II) w Pałacu Zamoyskich na ul. Foksal, a partnerem wydarzenia My Sundays jest marka Pukka, która zaprosi nas na potreningową herbatkę.


Na miejscu będą też kameralne targi polskich lifestyle'owych marek – wszystko w murach Pałacu Zamoyskich na Foksal 1/2! Maty zapewnia marka JOYINME, więc nie ma potrzeby brania własnej. Jest szatnia, są toalety, po prostu weź wygodny strój.


Harmonogram:

12:00 Chillates (45 min)

12:45 przerwa na herbatę Pukka

13:00 Animal movement & mobility (45 min)Nasza grupa (Grupa II) rozpocznie o 12:00 spokojnym Chillatesem ze mną (Igą Majewską), czyli łagodną wersją pilatesu na rozruszanie kręgosłupa i uruchomienie mięśni core.

Kolejne 45 minut to bardziej intensywny Animal Movement z Kasią Żbikowską, a zajęcia zakończymy przyjemną sekwencją mobility.


Do zobaczenia na My Sundays!

👇👇👇

(kod rabatowy: mysundays30 daje 30% zniżki!)

Comments


bottom of page