top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Save the date! Poranek 3.06 w Starej Oranżerii

Updated: May 27

Tuż po długim czerwcowym weekendzie chcemy płynnie wprowadzić Was w nowy miesiąc i sprawić, że miękko wylądujecie w Warszawie. Dlatego poniedziałek 3 czerwca zaczniemy od naprawdę wyjątkowego wellnessowego eventu w najpiękniejszej oranżerii w mieście – w Łazienkach Królewskich!

Wraz z marką AQUA Carpatica przygotowaliśmy dla Was szereg porannych przyjemności. Spotkanie zaczniemy od pilatesowego flow w Starej Oranżerii, by następnie zrelaksować się podczas kąpieli w dźwiękach na scenie teatru oraz dowiedzieć się więcej o odpowiednim nawodnieniu organizmu – w formie merytorycznego pikniku w ogrodzie. Będzie pięknie!


Prowadzące:

Pilates fluid flow – Iga Majewska

Kąpiel w dźwiękach - sesja relaksacyjna/koncert mis kryształowych - Zuzanna Jankowska

Woda ma wpływ – wykład dietetyczki Mileny Nosek

Wydarzenie "Płynny poranek" poprowadzimy w dwóch grupach: startujemy 3 czerwca o godz. 8:00 i 9:00 (poniedziałek). Na całość zarezerwuj 2 godziny.


Bilety w cenie 120 zł trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek 27 maja o godz. 19:00 na stronie:

Do zobaczenia na wydarzeniu AQUA Carpatica!UWAGA: Spotykamy się w Starej Oranżerii (nie mylić z Pałacem na Wyspie i wydarzeniem "Ruszamy na maty!" z ELLE), choć adres Agrykola 1 dotyczy obu tych budynków i są w tym samym parku.

 

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją postanowień z Regulaminu wydarzenia oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku uczestnika w materiałach promocyjnych Warsaw Pilates oraz AQUA Carpatica. Pełna treść zgód marketingowych do wglądu tutaj.

Comments


bottom of page