top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Balance on top w marcu

Ogromnie nas cieszy zainteresowanie pilatesem i jogą w Skyfall Warsaw, dlatego w tym miesiącu będzie więcej spotkań. W marcu czeka nas jeszcze 5 poranków na wysokościach: 3 z pilatesem i 2 z jogą. Kiedy? Terminy i zasady zapisów znajdziecie poniżej.


Punkt widokowy Skyfall Warsaw mieści się 190 metrów nad ziemią w wieżowcu Warsaw Unit przy Rondzie Daszyńskiego 1. To tu w marcu rozkładamy maty i łapiemy dystans – dosłownie i w przenośni.

Na zajęcia Balance on top w marcu zapraszamy:

14 marca (wtorek) – joga 7:30 i 8:30 z Projektem Selflove

15 marca (środa) – pilates 7:30 i 8:30 z Anną Tytus

22 marca (środa) - pilates 7:30 i 8:30 z Ireną Melcer

28 marca (wtorek) – joga 7:30 i 8:30 z Projektem Selflove

29 marca (środa) – pilates 7:30 i 8:30 z Igą Majewską

Cena biletu to 79 zł za 50 min zajęć.


Sprzedaż biletów rusza zawsze w piątki o godz. 10:00 na zajęcia w kolejnym tygodniu i warto być punktualnym, bo bilety potrafią zniknąć w 1 minutę, o czym przekonaliśmy się ostatnio! Zatem kolejne dropy biletów to: 10, 17 i 24 marca rano. Ustawiamy budziki i przypomnienia w kalendarzach ⏰🗓️

Bilety będą dostępne tu 👉👉 https://skyfallwarsaw.com/kup-bilet/Jak przygotować się do zajęć?

Maty są na miejscu, wystarczy mieć wygodny strój i stawić się na parterze budynku Warsaw Unit 10–15 min przed startem zajęć, a ekipa wieżowca pokieruje Was dalej na 46. piętro. Poziom zajęć dostosowujemy do grupy: zaawansowanym damy odpowiednie wyzwania, początkującym wyjaśnimy co i jak :) Zajęcia prowadzimy w języku polskim, a tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie udało Ci się kupić biletu? A może masz bilet, ale jednak nie dotrzesz na zajęcia?

Pamiętaj o grupie wymiany i odsprzedaży biletów na Facebooku: Warsaw Pilates pop-up: wymienię, sprzedam lub odkupię biletDo zobaczenia!

Comments


bottom of page