top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Obudź ciało na wiosnę | Warsaw Pilates x Pani Fizjotrener na My Sundays

Updated: Apr 18"Obudź ciało na wiosnę!" – to efekt połączenia sił Pani Fizjotrener i Warsaw Pilates, które współpracę ze świata online przenoszą do realu. I to już w kolejny weekend!


W niedzielę 14 kwietnia zapraszamy Was do Pałacu Zamoyskich w Warszawie (ul. Foksal 1/2) na zajęcia w dużym, energetycznym, kobiecym gronie. Zajęcia składają się z:

  • 45 min łagodnego pilatesu (chillates), otwierającego klatkę piersiową, pogłębiającego oddech i mobilizującego kręgosłup do pracy bezpiecznie we wszystkich płaszczyznach

  • 45 min treningu funkcjonalnego mięśni dna miednicy z elementami hipopresji, czyli upraszając – zaserwujemy dobry ruch dla kobiet


Zapewniamy maty i mini zdrową przekąskę na słodko. Wystarczy przyjść, okazać bilet i oddać się w nasze ręce na ok. 2 godziny dla każdej grupy :) Ćwiczymy w dużych grupach, z kwadransem przerwy pomiędzy zajęciami, będzie więc okazja poznać inne wellness girls, które kochają świadomy ruch.


Bilety dostępne na stronie: https://app.evenea.pl/event/mysundays/
Zajęcia dadzą Wam lekkość i błogość. To okazja, żeby mądrze zatroszczyć się o siebie, zrelaksować się w ruchu i dotrzeć do mięśni, o których istnieniu nawet nie wiedziałaś!


Poziom zajęć: open, tłumaczymy każdy ruch krok po kroku i nie chcemy się forsować. To niedziela tylko dla nas, więc ma być komfortowa i przyjemna :)


Czy zajęcia są również dla kobiet w ciąży? Jeśli lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań, śmiało możesz skorzystać z naszych zajęć!


Maty zapewni firma Joy in me, nie musisz brać własnej!

W Pałacu Zamoyskich tego dnia będziecie mogły również odwiedzić stoiska kilku lifestylowych marek:

Biżuteria @agonygold

Kosmetyki @lovish.nature

Ceramika @stayclaystudio

Świeczki @pracownia_variete

Plakaty @maramaradesign

Catering @burakdieta_catering


留言


bottom of page