top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Pilates w domu z YouTube

Jak zacząć ćwiczyć pilates? Można w domu, na macie, bez żadnego dodatkowego sprzętu z serią filmów na YouTube stworzonych dla marki Oysho. Zapraszam!


Jak efektywnie ćwiczyć brzuch i to bez robienia popularnych fitnessowych brzuszków? Odpowiedź znajdziesz w tej lekcji pilatesu:


Czy wiesz, że dzięki silnym pośladkom zadbasz także o komfort swoich pleców? Pośladki wchodzą w skład tzw. core, czyli mięśni, które trzymają nas w pionie. Mocny pośladek pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała, dlatego jego wzmacnianie jest tak ważne w metodzie pilates. Dla zdrowia i dla urody zapraszamy na lekcję pilatesu ze szczególną uwagą na pośladki:


Ćwiczenia równoważne to esencja pilatesu, bo uruchamiają mięśnie brzucha i pośladków oraz wymagają absolutnego skupienia na każdym ruchu. Zapraszamy na lekcję pilatesu, w której motywem przewodnim i wyzwaniem będzie utrzymywanie równowagi, a więc zaangażowanie do tego całego ciała. Będziemy się wydłużać, wzmacniać i uelastyczniać. Miękka mata mile widziana.


W pilatesie mniej znaczy więcej, zatem mata i obciążenie własnego ciała w zupełności wystarczą, żeby zrobić wzmacniającą lekcję pilatesu. Ćwiczymy w skupieniu i ze starannością dopracowujemy każdy detal, aby z pozoru proste ruchy przynosiły zakładane efekty. Pilates skupia się na mięśniach tzw. core, co oznacza, że na tej lekcji poczujesz brzuch i pośladki. Znajdzie się też chwila dla mocnych pleców i dynamicznego rozciągania, a to wszystko w optymalnym tempie i bez dłuższych przerw, dzięki czemu rozgrzejemy całe ciało.


Jeśli masz apetyt na więcej lekcji pilatesu online z instruktorkami z całej Polski, koniecznie zobacz, jakie treningi mamy na platformie warsawpilates.pl!

Comments


bottom of page