top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Pilates + wakacyjny klimat = Balans na fali

Czy tak jak odliczacie już dni do lata? Jeśli tak, to z największą radością zapraszam Was do świata ruchu, wakacyjnej przygody i słońca – z moją debiutancką książką dla dzieci "Balans na fali". Właśnie ruszyła przedsprzedaż w empiku i książka jest objęta superpromocją!

Pilatesowe mamy i ciocie, tatusiowie i wujkowie, mam pomysł na prezent dla Waszych maluchów! Już teraz przedpremierowo możecie zamówić pierwszą polską książkę o pilatesie dla dzieci – "Balans na fali" mojego autorstwa.

 

W środku znajdziecie wciągającą historię prosto z Helu, wprowadzenie do ćwiczeń inspirowanych pilatesem i przepiękne ilustracje spod pióra mojej siostry Eweliny Protasewicz. Siostra naprawdę przeszła w tych rysunkach samą siebie

 

Promocyjna cena książki w przedsprzedaży empiku to tylko 22,61 zł (cena z okładki to 36,99)!
Zajrzymy do środka!

"Balans na fali" to 48 stron i 19 ćwiczeń rozpisanych krok po kroku wraz z ilustracjami ruchu. Zresztą zobacz, jak wygląda przykładowa rozkładówka, a na stronie empik.com znajdziesz ich więcej! Książka jest duża i czytelna, w formacie 25 x 25 cm i twardej oprawie – wprost idealna na prezent!Dołącz do przygody!

W książce znajdziesz wakacyjną historię syrenki Helenki i surfera Julka, którzy spotykają się na Helu, by razem odkrywać morski świat! Oboje kochają ruch i wspólnie uczą się rozciągać jak syrenka, toczyć jak foka, nurkować jak łabędź i oddychać jak nurek.

 

Nazwy tych ćwiczeń brzmią znajomo? Oczywiście! Dzięki bohaterom książki dziecko pozna ćwiczenia podobne do tych, które ćwiczymy na wydarzeniach i platformie online Warsaw Pilates, będzie się wspaniale bawić i jednocześnie wzmacniać mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała. Przekonani? Zamów książkę teraz, a dotrze do Ciebie tuż po premierze 15 maja. Będziesz przy okazji jej pierwszą recenzentką :)

Praca nad tą książką to było najprzyjemniejsze i najsłodsze wyzwanie 5-letniej historii Warsaw Pilates. A przy tym przyszło mi bardzo naturalnie, bo naprawdę wierzę, że zdrowy ruch i życiowy balans jest (i zawsze będzie) na fali, niezależnie od wieku! 🤙🌊 Mam nadzieję, że ten tytuł przypadnie do gustu zarówno Wam, jak i Waszym maluchom.

Ściskam Was ciepło i słonecznie,

Iga Majewska

założycielka Warsaw Pilates,

aka pilatesowa ciocia :)


コメント


bottom of page