top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Feel Good Sessions

Warsaw Pilates x Prosto Women

Przyjemny trening, wygodne ubrania i wielkie miasto w tle. Prosto Women i Warsaw Pilates łączą siły, żeby w styczniu zaprosić Was na serię wyjątkowych sesji pilatesu Feel Good Sessions w Skyfall Warsaw – z panoramicznym widokiem na Warszawę, 190 metrów nad ziemią.


Styczeń to idealny czas, żeby ruszyć się z kanapy, więc tworzymy ku temu specjalna okazję! Prosto dołącza jako partner styczniowych wydarzeń Warsaw Pilates, wynosząc cotygodniowe treningi w Skyfall Warsaw na wyższy poziom – dosłownie i w przenośni. Na uczestniczki Feel Good Sessions będą czekały ruchowe wyzwania, pop-up Prosto Women, zdrowe przekąski od Baken i niespodzianki.


Co? Lekcje pilatesu z magic circle od podstaw + przyjemności na dobry start dnia Kiedy? 12, 18, 25 i 26 stycznia 7:30 oraz 9:00 rano Gdzie? Skyfall Warsaw – taras widokowy na 46. piętrze budynku Warsaw Unit przy Rondzie Daszyńskiego 1 Za ile? 89 zł za 1,5 h przyjemności z miastem u stóp


Bilety na kolejne wydarzenia znajdziecie pod linkiem: https://skyfallwarsaw.com/kup-bilet/ Kto pierwszy, ten lepszy!


Czy może być jeszcze lepiej? Może. Finałem cyklu będzie charytatywny pilates dla WOŚP w Skyfall Warsaw 29 stycznia, a do sprzedaży trafi limitowana seria... ale o tym później ;)


Wspierają nas: @skyfallwarsaw, @baken.piekarnia, @dr.coco, @joyinme_yoga, @balancedbodypolska


Konkurs

Wiemy, że bilety wyprzedają się błyskawicznie, dlatego mamy dla Was konkurs z wejściówkami do wygrania!


Co trzeba zrobić?

1. Polub profil @warsawpilates i @prosto_wmn na Instagramie

2. Napisz w komentarzu pod tym postem na Instagramie, co robisz na co dzień, żeby poczuć się dobrze: https://www.instagram.com/p/CnZEZamrZnf/

3. Udostępnij ten post w swoich Insta stories


Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia do północy, a autorki dwóch najciekawszych odpowiedzi wybierzemy 20 stycznia i nagrodzimy je wejściówkami na Feel Good Sessions.


A więc: co robisz, żeby poczuć się dobrze? :)Comments


bottom of page