top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Balance on top w maju

Updated: May 17

To ogromny zaszczyt prowadzić inicjatywę, która cieszy się takim zainteresowaniem i przyciąga tylu świetnych ludzi lubiących mądry ruch (no i widoczki)! W maju niezmiennie zapraszamy na pilates do Waszego ulubionego Skyfall Warsaw! Kiedy i jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz w tym poście!

Razem ze Skyfall Warsaw i marką Erborian w maju nadal będziemy ćwiczyć na 46. piętrze i podziwiać wiosenną Warszawę z góry. Ta formuła jakościowego czasu dla siebie na najwyższym poziomie chyba nigdy nam się nie znudzi...

 

W maju ćwiczymy zgodnie z harmonogramem:

14 maja godz. 18:00 i 19:15 z Igą Majewską

17 maja godz. 18:00 i 19:15 z Anną Tytus

20 maja godz. 18:00 i 19:15 z Igą Majewską (zmiana daty!)

27 maja godz. 18:00 i 19:15 z Igą Majewską

29 maja godz. 7:30 i 8:30 z Anną Tytus
Dokładny adres, pod którym ćwiczymy w ramach Balance on top to Rondo Daszyńskiego 1 (budynek Warsaw Unit).Czy będą prezenty? Tak! Tej wiosny towarzyszy nam marka Erborian!Jak się zapisać?


  • Bilety w cenie 79 zł będziemy zamieszczać w każdy piątek o godz. 10:00 na stronie: https://skyfallwarsaw.com/kup-bilet/. Dropy biletów pojawią się więc 10, 17 i 24 maja.

  • Zapisy uruchamiamy tylko na najbliższy tydzień, bez możliwości rezerwacji "na zapas", z wyprzedzeniem na kolejne terminy.

  • Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Trzeba być punktualnym i cierpliwie odświeżać wskazaną stronę.

  • Nie mamy karnetów, voucherów prezentowych ani zniżek z kartami sportowymi. Na prezent możesz kupić bilet na konkretny termin.

  • Bilet obowiązuje tylko danego dnia i o danej godzinie – jak w liniach lotniczych, teatrze albo kinie. Nie przenosimy biletów na inne dni.

  • Jeśli nie możesz skorzystać z wykupionego biletu, możesz go oddać lub odsprzedać na grupie na Facebooku.

  • Masz bilet? Nie trzeba go drukować. Spotykamy się w recepcji budynku Warsaw Unit (Rondo Daszyńskiego 1) na 10 min przed startem zajęć i nie wcześniej. Z recepcji do wind i na górę prowadzi nas ochrona budynku i nie da się wejść przed czasem.


Maty zapewnia marka JOYINME, więc nie musisz brać własnej. Ćwiczymy bez butów, ale przydadzą się skarpety! Na miejscu są szatnie i toalety, zapewniamy też wodę, więc wystarczy wziąć wygodny strój i bilet do okazania na urządzeniu mobilnym.

Do zobaczenia!Comments


bottom of page