top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Joga & pilates na dachu – start sezonu

Lato 2024, witamy!

Mamy lipiec i lato w pełni, więc pora ogłosić jogę & pilates w plenerze, na wysokości, z pięknymi widokami. To od zajęć na dachu w 2019 roku zaczęła się inicjatywa Warsaw Pilates i co roku najbardziej czekam na TEN właśnie wakacyjny okres ćwiczeń pod chmurką ☀️


Z zajęciami na dachach startujemy już od poniedziałku 8 lipca, a o zapisach przeczytasz poniżej.


Już w tym tygodniu rozłożymy maty na trawie tarasu Business Link Astoria (ul. Brokla 2) z pięknym widokiem na Warszawę.

 

Ćwiczymy wieczorami 8–10 lipca zgodnie z harmonogramem:

  • Poniedziałek 8.07 | 18:00 joga, 19:00 joga

  • Wtorek 9.07 | 18:00 pilates, 19:00 pilates

  • Środa 10.07 | 18:00 joga, 19:00 pilates

 

Jogę poprowadzi Asia Kołodziejak, a pilates ja, Iga Majewska.


Zajęcia plenerowe to nie jest robota dla jednej osoby, dlatego w te wakacje Warsaw Pilates ponownie łączy siły z Projektem Selflove, aby zabrać Was na nasze ulubione dachy i tarasy Warszawy. Dzięki tej współpracy macie okazję skosztować nie tylko pilatesu, ale też łagodnej, przyjemnej jogi z naszymi ulubionymi instruktorkami.

 

Bilety na wydarzenia w cenie 79 zł pojawią się w niedzielę o godz. 10:00 pod tym linkiem: https://app.evenea.pl/event/jogaipilatesnadachuastoria/ 


Na miejscu będą na Was czekać: woda dla spragnionych od AQUA Carpatica, maty do ćwiczeń JOYINME i miłe kosmetyczne upominki od partnerów.

 

Co dalej tego lata? Kolejne zapisy i kolejne dachy będziemy ogłaszać co sobotę, a sprzedaż biletów uruchamiać w kolejne niedziele. Zawsze w trybie last minute – bo chcemy mieć pewność co do pogody.

 

Linki będziemy wrzucać w Insta stories, tu na stronę i do newslettera.Po bilety zapraszamy w niedzielę 7 lipca punkt 10:00!

Comments


bottom of page