top of page
  • Writer's pictureIga Majewska

Charytatywny pilates w Skyfall Warsaw

W marcu 2022 zmieniliśmy przestrzeń eventową Skyfall Warsaw w pop-up studio Warsaw Pilates. Ćwiczyliśmy w szczytnym celu, zbierając środki na SOS Ukrainie i Polską Akcję Humanitarną.W dwa wieczory na matach spotkało się aż 160 miłośniczek pilatesu, a łącznie udało nam się zebrać i przekazać organizacjom charytatywnym ponad 11 tysięcy złotych!


Ćwiczyliśmy w dwóch salach – obie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i zachodzące nad nią słońce. Zajęcia pilatesu poprowadziły Anna Tytus i Iga Majewska.


Maty wypożyczyła nam firma JOY in me, a obręcze do ćwiczeń – Balanced Body Polska. Ci partnerzy, podobnie jak Skyfall Warsaw i instruktorki, nie biorą żadnej opłaty ani prowizji za swoje usługi, dzięki czemu każda wpłacona przez Was cegiełka trafiła prosto do organizacji charytatywnych.


Skyfall Warsaw to wyjątkowa przestrzeń eventowa 200 metrów nad ziemią, ze wspaniałym, przeszklonym punktem widokowym z 46. piętra. Mieści się na szczycie biurowca Warsaw Unit i wkrótce zostanie otwarta dla zwiedzających. Wykorzystaliśmy moment, kiedy jeszcze nie ma tu tłumów :)


Autorką tej pięknej fotorelacji jest Patrycja Skwierczyńska (@yoopac).

Comments


bottom of page